Dag 1: Douro Vallei
Vertrek met Brussels Airlines vlucht bestemming Porto. Onderweg naar de streek van de Douro stoppen we voor een lichte lunch. We worden verwacht in Quinta dos Malvedos, eigendom van Grahams, waar we ons laten onderdompelen in de geschiedenis en verhalen van Grahams en de Symongton familie, dit alles doorspekt met de nodige proeverijen. Diner in de Quinta. Exclusief en als kers op de taart kunnen we hier blijven overnachten, iets wat zeer uitzonderlijk is. Deze Quinta heeft 8 tweepersoonskamers waardoor we met max. 16 personen deze reis kunnen maken. Vrienden/singles kunnen uiteraard een kamer delen.
Dag 2: Vila Nova de Gaia
Na het ontbijt vertrekken we aan de Quinta om de fantastische landschappen van de Douro te ontdekken met een rabelo boot. Na een boottocht van 2 uur mogen we genieten van een lekkere picknick tussen de wijngaarden.
We worden naar Porto gebracht waar we inchecken in het Caléway hotel. Tijd om zich wat op te frissen en dan wandelen we naar Graham’s Port Lodge voor bezoek en uiteraard degustatie van hun port wijnen.
We sluiten de avond af met een diner in Vinum restaurant in de Grahams Lodge.
Dag 3: Einde van de reis
Na het ontbijt maken we een ochtendwandeling door het oude centrum van Porto, Ribeira. Kleurige huizen, smalle straatjes, restaurants en traditionele Port-boten geven de wijk een schilderachtige aanblik.
Transfer naar de luchthaven en terugvlucht naar Brussel.